Jsme na Facebooku. Pokud chcete dostávat info o nových zlepšovácích, klikněte zde.

Hubnutí - nápoj na hubnutí, snížení váhy- jak udělat

Pro svou postavu můžeme mnohé udělat. Každý večer si namíchejte osvěžující elixír bojující proti cukrům a tukům. Zkuste pomerančový nápoj. Důležitý v něm je vitamín C, který podporuje přeměnu tukových zásob na využitelnou energii. Oloupejte dva pomeranče, překrojte je a vylisujte z nich šťávu. Do mixéru nalijte vychlazené nízkotučné mléko, přidejte 2 lžičky hnědého cukru a se šťávou rozmixujte.

Ramena krásná a pevná - jaký cvik cvičit, jak to udělat

Umělohmotnou láhev s vodou o obsahu 1,5-2 litry uchopíme oběma rukama zespoda ve vodorovné poloze, ramena necháme těsně u těla a předloktími pohybujeme nahoru a dolů. Při pravidelném každodenním provádění nám tento cvik vyčaruje krásná, pevná ramena, navíc při cvičení pouhých 5 minut spálíme přibližně 30 kalorií.

Proč jíst ořechy při chudnutí - tipy, rady, doporučení

Hubnete a cvičíte? Tak nezapomeňte pravidelně chroupat vlašáky. Jsou bohaté na hořčík, který je nezbytný pro správnou funkci svalů. Obsahují také zinek, který je nezbytný pro fungující imunitu.

Co pomůže proti pocitu hladu a kručení v žaludku při držení diety - tipy, rady, doporučení (kyselá okurka)

Dieta nás někdy trápí tolik, až nám kručí v žaludku. Potom je dobré si vzít jednu kyselou okurku. Zapomeneme tak nejen na hlad, ale neprohřešíme se ani svým zásadám při dodržování diety.

Bílkoviny při dietě - ženy na ně zapomínají

Ženy, které často drží dietu, obvykle přijímají málo bílkovin. Díky tomu trpí kosti a hlavně kůže, která tak stárne mnohem rychleji. Zkuste se tedy držet následujícího pravidla: při váze 60 kg snězte 60 g čisté bílkoviny denně (hodně jí je například v ořeších, rybách nebo fazolích).

Jak zhubnout ve vyšším věku

Jak zhubnout i ve vyšším věku? Může vám pomoci pilates. Ani se moc nezadýcháte, přitom si zacvičíte a ještě ztratíte nadbytečná kila.
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny