Jsme na Facebooku. Pokud chcete dostávat info o nových zlepšovácích, klikněte zde.

Čaj se slézem na křečové žíly - byliny, bylinky, léčba

Čaj se slézem při křečových žilách: Po 1 lžíci nati řebříčku + nati slézu + listů pampelišky zalijeme 1 hrnkem vroucí vody a louhujeme přikryté 5 minut. Scedíme a pijeme 1-2 šálky denně před jídlem, nejdéle 2 měsíce.

Čaj na křečové žíly z řebříčku - byliny, bylinky, příprava

Čaj z řebříčku při křečových žilách: Po 1 dílu nati řebříčku + nati slézu + listů pampelišky. 1 lžíci směsi přelijeme 1 šálkem vroucí vody a louhujeme 5 minut. Pijeme 2-3 šálky denně před jídlem.

Čaj na křečové žíly - byliny, bylinky, léčba

Čaj z bazalky při křečových žilách: Po 1 lžičce majoránky, bazalky a máty peprné zalijeme 1 hrnkem vroucí vody a louhujeme přikryté 5-10 minut. Scedíme a pijeme 2-3x denně po jídle. Nepijeme v těhotenství a při kojení.

Křečové žíly, otoky nohou - byliny, bylinky, léčba (divizna)

Olej na zevní použití proti bolestem při křečových žilách a na otoky: Čerstvé květy divizny zalijeme olivovým nebo jiným kvalitním olejem a necháme 14 dnů na slunci. Pak přefiltrujeme a uchováváme v temnu.

► Přírodní léčba srdce po infarktu myokardu

Pro zlepšení průchodnosti cév, při poruše výživy horních i dolních končetin a po infarktu myokardu: doporučuje se užívat mateří kašičku současně s propolisovou tinkturou nebo emulzí, a to nalačno po ránu nebo 3x denně 30 minut před jídlem.

Číst dál: ► Přírodní léčba srdce po infarktu myokardu

► Čaj proti křečovým žilám - příprava

Čaj (výluh) z pampelišky proti křečovým žilám a jejich vzniku: Po 1 lžíci od každé z těchto bylin: pampeliškové listy, řebříček a sléz. Ty zalijeme 1 hrnkem vroucí vody a louhujeme 5 minut, scedíme a pijeme 2-3 šálky denně před jídlem.

Číst dál: ► Čaj proti křečovým žilám - příprava

► Trombóza dolní končetiny, trombóza nohy - přírodní léčba bez léků a chemie

Při léčení trombózy dolní končetiny: užívá se 3x denně 40 kapek propolisové tinktury. Léčení trvá od 3 týdnů do jednoho roku. Respektujte názor lékaře (užívání Warfarinu ad.).  

► Ucpané cévy, neprůchodné cévy - přírodní léčba bez léků a chemie

Pro zlepšení průchodnosti cév, při poruše výživy horních i dolních končetin a po infarktu myokardu: doporučuje se užívat mateří kašičku současně s propolisovou tinkturou nebo emulzí, a to nalačno po ránu nebo 3x denně 30 minut před jídlem.

Bolest na prsou, srdci - léčebná kúra proti potížím - jak udělat, připravit

Při bolestech v srdeční oblasti připravíme dvě samostatné směsi. První směs: smícháme 0,5 l jarního medu s 0,5 l vodky (40%). Za stálého míchání zahříváme na mírném ohni do vytvoření povlaku na povrchu. Stáhneme z ohně a necháme vychladnout.

Číst dál: Bolest na prsou, srdci - léčebná kúra proti potížím - jak udělat, připravit

Bolest na prsou, srdci - jak, čím ulevit, pomoci (červená řepa, mrkev, klikva, vodka, med)

Při bolestech v srdeční oblasti smícháme 150 ml šťávy z červené řepy, 150 ml šťávy z mrkve, 150 ml šťávy z klikve, 150 ml vodky a 150 g medu. Směs necháme stát 2 až 3 dny na chladném místě. Užíváme 1 polévkovou lžíci 3x až 4 denně po jídle.

Další rady v kategorii

MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny